Itt a fűtési szezon – egy kis odafigyeléssel megelőzhetők a bajok

Ahogy hűvösre fordul az idő, egyre többen gyújtanak be otthonaikban. A fűtési szezon kezdetén minden évben megnő a lakástüzek és a szén-monoxid-mérgezések kockázata. A Békés Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság arra figyelmeztet, hogy néhány egyszerű lépéssel megelőzhetők a tragédiák.