Közlekedésbiztonságért végzett munkájukért kaptak elismerést a rendőrök

A közlekedésbiztonság javításáért végzett kiemelkedő munkájuk elismeréseként jutalomban részesített két békés vármegyei rendőrt a Magyar Autóklub Dél-Magyarországi Regionális Szervezete. A hagyományos díjátadót Békéscsabán, a Szent István téren tartották.