Közlekedésbiztonságért végzett munkájukért kaptak elismerést a rendőrök
A közlekedésbiztonság javításáért végzett kiemelkedő munkájuk elismeréseként jutalomban részesített két békés vármegyei rendőrt a Magyar Autóklub Dél-Magyarországi Regionális Szervezete. A hagyományos díjátadót Békéscsabán, a Szent István téren tartották.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba