Idén ismét konferenciát rendez a Békés Megyei Levéltár. A konferencia idei témája a kiegyezés lesz. Ezzel kapcsolatban is beszélgetett tudósítónk Dr. Erdész Ádámmal, a Békés Megyei Levéltár igazgatójával.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










