Szombaton Békéscsabára, a Békéscsabai Labdarúgó Akadémiához látogatott Jakab Zoltán, a Székely Labdarúgó Válogatott szövetségi kapitánya, és Császár Károly Maros megyei szenátor (RMDSZ), akik megbeszélést folytattak az akadémia és az Előre vezetőivel.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!







