Március közepén az M44-es gyorsforgalmi út legkeletibb szakaszának projektindító ünnepségét tartották. Heteken belül kezdődnek a munkálatok. Ahogy az időjárás engedi, kivonulnak a szakemberek a területre és indulhat a várva várt útépítés. Erről is beszélgetett tudósítónk Vantara Gyula országgyűlési képviselővel.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!








