Nagyon jeles elismerést vehetett át a napokban Sziszák Katalin, a Békés Megyei Szociális Gyermekvédelmi Központ és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat igazgatója. Ezzel kapcsolatban beszélgetett tudósítónkkal.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!








