Kormos Mihály váltja Alberto Salomonit a BRSE kispadján. A Békéscsabai Röplabda SE vezetése váltásra szánta el magát a közelgő bajnoki elődöntőket megelőzően. A klubmenedzsment álláspontja szerint a szezon előtt meghatározott célkitűzések eléréséhez, így a bajnoki cím megvédéséhez váltásra van szükség. A megoldást házon belül találta meg az egyesület, hiszen felkérte a szakmai igazgatóként dolgozó Kormos Mihályt, hogy az idény végéig vegye át a felnőtt csapat irányítását.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!








