Izgalmasan telt az elmúlt néhány hét a Békés Megyei Könyvtárban. Szinte minden nap különböző programokkal várták a látogatókat. Ezzel kapcsolatban volt stúdiónk vendége Rakonczás Szilvia, a Békés Megyei Könyvtár igazgatója.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!









