Ismét összeült a békési képviselőtestület. Az ülésen főleg beszámolókat hallgathattak meg a képviselők. Erről beszélgetett tudósítónk Izsó Gábor polgármesterrel.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!








