Idén is lezajlott a Nemzetközi Művésztelep Békéscsabán, melynek résztvevője volt, ebben az évben is Lonovics László, a Békéstáji Művészeti Társaság elnöke, a Nemzetközi Művésztelep Vezetője. 2003 óta a szomszédos országok professzionális festőművészei jelennek meg az eseményen, ahol alkotómunka mellett, a művészek
– legtöbbször angol nyelven – szakmai beszélgetéseket folytatnak egymással.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










