Taekwondo tigrisként küzdöttek

taekwondo

Immár ötödik alkalommal Budapesten került megrendezésre a Tigris Kupa Meghívásos Taekwondo Bajnokság.

Békés megyét a Nagy László 4 danos mester vezette Kétegyházi Dragon Taekwon-do képviselte 10 sportolóval. A versenyre több mint 180 versenyző érkezett az ország minden részéből. Három versenyszámban küzdöttek a ” harcosok”. Formagyakorlat, küzdelem és magassági törés kategóriában mutathatták meg tudásukat.

A nap végén a Kétegyházi Dragon Taekwon-do szakosztály tíz versenyzője 18 éremmel a nyakában térhetett haza. Külön dicséret illeti meg Faragó Dáriuszt, aki 3 érmet nyert a csapatnak. Magasan nyerte a felnőtt törés bajnokságot. Cseresznyés Lea pedig szintén a magassági törést nyerte magabiztosan egy nagyon erős mezőnyben.