Felfüggesztik a zöldhulladékgyűjtő edények kiosztását Békéscsabán.
A koronavírussal kapcsolatos magyarországi fejlemények miatt és a lakosság egészségének védelme érdekében a DAREH Bázis Hulladékgazdálkodási Nonprofit Zrt. a 2020. március 9-14 közötti időszakra, Békéscsabára meghirdetett Zöldhulladékgyűjtő edények kiosztását március 11-től, szerdától határozatlan időre felfüggeszti – tájékoztatott közleményében a DAREH BÁZIS Hulladékgazdálkodási Nonprofit Zrt.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kapcsolódó tartalom:
Kövessen minket Facebookon!
Követem!









