Határsértőt fogtak el a rendőrök Békés megyében. A magát iraki állampolgárnak valló külföldit előállították.
Lőkösháza külterületén, 2020. augusztus 30-án 23 óra 30 perc körül feltartóztattak a rendőrök egy külföldit. A férfi iraki állampolgárnak vallotta magát. Nem tudta hitelt érdemlően igazolni a személyazonosságát és azt, hogy jogszerűen tartózkodik Magyarországon. A rendőrjárőrök előállították a határsértőt a Lőkösháza Határrendészeti Kirendeltségre.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfiForrás: Police.hu
Kövessen minket Facebookon!
Követem!









