Ittas járművezetés gyanúja miatt intézkedtek a rendőrök 2021. július 2-án 8 óra 45 perc körül Csabaszabadiban, az Apácai úton.
Egy traktort vezető férfinál jelzett alkoholfogyasztást a szonda. A 66 éves telekgerendási férfit a rendőrök előállították, majd miután a Békéscsabai Rendőrkapitányságon végzett további légalkoholmérések eredménye is pozitív lett, elvették a vezetői engedélyét és büntetőfeljelentést tettek ellene.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak előPolice.hu
Kövessen minket Facebookon!
Követem!








