Megtartották az év első képviselő testületi-ülését követő sajtótájékoztatót Békésen
A tájékoztatón Kálmán Tibor, Békés város polgármestere adott tájékoztatást az ülésen hozott fontosabb döntésekről.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba