Két személygépkocsi karambolozott szombat délelőtt Békéscsabán, a Berényi úton.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint, a két járművel összesen öten utaztak, az autóját mindenki önerejéből elhagyta. A mentőszolgálat további vizsgálatokra mindenkit kórházba szállított.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak előA helyi hivatásos tűzoltók az autókat áramtalanították és átvizsgálták, majd a helyszínt átadták a rendőrség munkatársainak.





Kövessen minket Facebookon!
Követem!










