Teljes terjedelmében égett egy személygépkocsi csütörtök este Békésen.
A jármű utasai időben elhagyták a gépkocsit, miután lángokat észleltek az alváz környékén.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfiA békési önkormányzati tűzoltók két vízsugárral eloltották a tüzet.
Személyi sérülés nem történt – tájékoztatott a katasztrófavédelem.



Kövessen minket Facebookon!
Követem!








