Felborult egy személyautó Nagymágocson, a 451-es úton, kedden.
A járműben utazó egy fő saját erejéből kiszállt. Az orosházi hivatásos tűzoltók áramtalanították a gépjárművet.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfiA mentőszolgálat a sérültet kórházba szállított további megfigyelésre – tájékoztatott a katasztrófavédelem.


Kövessen minket Facebookon!
Követem!








