Szerencsésen végződött Pipacs, a rendkívül barátságos és szerethető dévaványai négylábú téli kalandja. A kutya péntek éjszaka szökött meg otthonról, gazdája pedig azonnal aggódni kezdett érte.
Ez is érdekelheti:
Halálos baleset Békéscsabánál: teljes útzár a 44-es főútonA Szarvasi Rendőrkapitányság Dévaványai Rendőrőrsén szolgáló rendőrök másnap az Árpád utcán figyeltek fel a kóborló ebre. Pipacs teljesen át volt ázva és átfagyva, ezért a kollégák az őrsre vitték, ahol megszárították, megetették, majd a benne található chip segítségével értesítették a tulajdonosát.
A gazda nagy megkönnyebbüléssel és hálával fogadta a hírt, hiszen kétségbeesve kereste eltűnt kedvencét. Meghatódva köszönte meg a rendőrök gyors és gondos segítségét.
Öröm, hogy Pipacs épségben megúszta a hideg éjszakát, és újra biztonságban, szerető otthonában lehet.









