Két személygépkocsi ütközött össze Békéscsabán az Orosházi úton, a Fürj utca kereszteződésénél, ma reggel.
A békéscsabai hivatásos tűzoltók áramtalanították az autókat, egy embert a járműből kiemeltek és átadtak a mentőszolgálat munkatársainak.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak előAz érintett útszakaszon félpályán haladt a forgalom a helyszínelés és a műszaki mentés ideje alatt.




Kövessen minket Facebookon!
Követem!








