Árokba hajtott egy személygépkocsi tegnap délelőtt az Orosháza és Kaszaper közötti úton.
A jármű egy fát is kidöntött, a vezető ki tudott szállni az autóból. Az orosházi hivatásos tűzoltók áramtalanították és átvizsgálták a gépkocsit.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak előA mentők a járművezetőjét további vizsgálatokra kórházba szállították – tájékoztatott a katasztrófavédelem.



Kövessen minket Facebookon!
Követem!








