Szeghalom és Csökmő között lezárták az utat.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint, árokba hajtott és fának csapódott egy kisbusz a 47-es főút Szeghalom és Csökmő közötti szakaszán, a 75-ös kilométerszelvénynél.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfiA szeghalmi hivatásos tűzoltók feszítővágó és vetterpárna segítségével egy embert kiemeltek a járműből. A kisbuszban hatan utaztak.
Deményné Tűri Zsanett, a Békés megyei rendőrség sajtóreferense megkeresésünkre elmondta: a kisbuszban utazók mindegyike megsérült, könnyebb és súlyos sérült is van.
A mentésirányítás a helyszínre mentőhelikoptert is riasztott. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Kövessen minket Facebookon!
Követem!








