Két személyautó ütközött össze tegnap délután Szarvason, a Deák Ferenc utcában.
A balesetben érintett járművekben egy-egy ember utazott. A szarvasi hivatásos tűzoltók az egyik gépkocsit áramtalanították, valamint felitatták a kifolyt hűtőfolyadékot.
A mentőszolgálat a két embert további vizsgálatokra kórházba szállította – tájékoztatott a katasztrófavédelem.


Kövessen minket Facebookon!
Követem!









