Körbálák égtek Gerendás külterületén

Körbálák égtek Gerendás Fotó: Orosháza HTP

Körbálák gyulladtak ki tegnap hajnalban Gerendás külterületén – tájékoztatott a katasztrófavédelem.

hirdetés

Az orosházi hivatásos tűzoltók több vízsugárral oltották a lángokat, miközben egy erőgép az ép bálákat eltávolította a tűz közeléből.

Az eset során személyi sérülés nem történt.

Körbálák égtek Gerendás
Fotó: Orosháza HTP

Kövessen minket Facebookon!
Követem!