Száraz fű és aljnövényzet égett Bélmegyeren

aljnövényzet égett Bélmegyeren Fotó: Békéscsaba HTP

Száraz fű és aljnövényzet égett tegnap kora délután Bélmegyeren.

hirdetés

A tűz mintegy két hektáros területet érintett, a lángok terjedését egy erőgép körbetárcsázással akadályozta meg.

A békéscsabai hivatásos és a békési önkormányzati tűzoltók egy vízsugárral avatkoztak be, majd eloltották a még izzó, füstölő részeket. Az eset során személyi sérülés nem történt – tájékoztatott a katasztrófavédelem.

aljnövényzet égett Bélmegyeren
Fotó: Békéscsaba HTP

Kövessen minket Facebookon!
Követem!