Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke – Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter javaslatára – 2022. június 12-től dr. Takács Árpádot nevezte ki a Békés Megyei Kormányhivatalt vezető kormánymegbízottnak.
.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi.
Kövessen minket Facebookon!
Követem!









