Körbálák gyulladtak ki tegnap hajnalban Gerendás külterületén – tájékoztatott a katasztrófavédelem.
Az orosházi hivatásos tűzoltók több vízsugárral oltották a lángokat, miközben egy erőgép az ép bálákat eltávolította a tűz közeléből.
Az eset során személyi sérülés nem történt.

Kövessen minket Facebookon!
Követem!









