Szoboravatót és átadó ünnepséget rendezett Gyula Város Önkormányzata és a Gyulai Termál FC Egyesület, az Id. Christián László Sporttelepen. A szoboravató a sportlétesítményi fejlesztések átadásával folytatódott.
Az ünnepséget követően Gajda Róbert koránymegbízott nyilatkozott.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!








