Az Idősek Világnapja alkalmából a város vezetése látta vendégül a nyugdíjas klubbok tagjait, szociális intézmények gondozottjait, valamint különböző egyesületek tagjait a nem rég átadott Csabaparkban.
Hanó Miklós Békéscsaba alpolgármestere mutatta be az eseményt.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!









