A Békéscsabai Szakképzési Centrum több diákja is részt vesz az Erasmus+ programban. Ezzel kapcsolatban voltak stúdiónk vendégei.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!









