Ismét megrendezésre került a Memória Café, amelyre most filmvetítéssel és élményterápiával készültek a szervezők. Erről beszélgetett tudósítónk Bátori Zsuzsa idősügyi szakértővel.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!








