Özönlöttek a szurkolók, ünnepel Békéscsaba! Linamar-BRSE – Vasas Óbuda 3:0

A városi sportcsarnokban 1800 néző szurkolt a BRSE csapatának, nem hiába. Nagyszerű koncentrációval és a taktikai utasítások betartásával sikerült megtörni az ellenfél, a Vasas Óbuda kezdeti lendületét. Így már az első versenyszakaszt a hazai csapat nyerte. A folytatásban is tartotta a fegyelmezett játékát a békéscsabai gárda, magabiztos előnyre tett szert, végül etapgyőzelemmel zárult a második szakasz is. A harmadik szettben keményen küzdött a Vasas, fej-fej mellett haladtak a csapatok. Az utolsó labdamenetet már állva figyelte a majdnem kétezer fős szurkolóközönség, és az eredmény nem maradt el. 3:0 arányú győzelemmel zárta az összecsapást a BRSE. A következő mérkőzésre vasárnap 18 órától kerül sor a Folyondár utcában.
Az mérkőzést követően a Körös Hírcentrum tudósítójának interjúiban megszólalnak Baran Ádám, elnök, klubmenedzser, Kormos Mihály, szakmai igazgató, Soós Nikolett, csapatkapitány, valamint Bodnár Dorottya, centerjátékos.