Több program került megrendezésre országszerte a május 11-re meghirdetett közlekedési kultúra napja alkalmából. Orosházán az idősek közlekedésbiztonságával kapcsolatban tartottak előadást a Petőfi Művelődési Központban.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










