Napelemes háztartási méretű kiserőmű kiépítése kezdődött meg Gyulán az Erkel Ferenc Gimnáziumban. Az épület tetejére 128 darab 255 wattos napelemet szereltek fel a napokban, és a munkálatok néhány hét múlva befejeződnek.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!









