Immár ötödik alkalommal kerül megrendezésre a Magyar-Román Határmenti Konferencia, melynek az idei témája a régészet. Erről beszélgetett tudósítónk Medgyesi Pál igazgatóhelyettessel, valamint Martyin Emíliával, a múzeum Tudományos-muzeológiai osztályának vezetőjével.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










