Szakgimnáziumi és szakképzési képzésekkel egyaránt várja a leendő diákokat a Békéscsabai Szakképzési Centrum Kós Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája. Ezzel kapcsolatban beszélgetett tudósítónk Szánduné Ujszigeti Gabriella igazgatónővel.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










