2002-ben indult az újfajta karácsonyi hangverseny a Gyulai Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolában, amin együtt zenélnek tanárok, szülők és diákok. Ezzel kapcsolatban volt stúdiónk vendége Kepenyes Pál, az intézmény igazgatóhelyettese.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!









