Jótékony célra ajánlotta fel a 8. Borvidék Félmaraton nyereményét a verseny szerencsés nyertese, Dr. Pacsika György, a Gyomaendrődi Járási Hivatal vezetője. A robogóért befolyt összeget az Esőmanók kapták.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!








