Március 29-én ültek össze ismét Békés Város képviselői. Az itt született fontos ügyekkel kapcsolatban volt stúdiónk vendége Izsó Gábor polgármester.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!









