Gyáni János, a Békés Megyei Kano Judo SE elnöke nyáron Japánba utazik az utánpótlás korú versenyzőkkel edzőtáborozásra, majd novemberben a japán utánpótlás válogatott érkezik Békéscsabára, ahol november 24-én magyar-japán utánpótlás csapatversenyt is rendeznek.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!









