Művészi életpálya elismerést vett át Scholtz Endre festőművész; Mészáros Mihály, Szőke Pál és Tomanek Gábor színművész kedd délután a békéscsabai polgármesteri hivatal Szalonjában.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!








