A BSZC Vásárhelyi Pál Szakgimnáziumának Kollégiumának tanulói számára idén is megrendezésre került a XXVI. Jókai napok, április 24-26 között. A Jókai napok több évtizedes múlttal rendelkező szervezett diák program, amely 1991 óta kerül minden évben megrendezésre. A hagyományokhoz híven Békéscsaba valamennyi középiskolai kollégiuma meghívott vendégként részt vesz a programokon.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










