Lassan véget ér az évad a Jókai Színházban. Ezzel kapcsolatban beszélgetett tudósítónk Seregi Zoltánnal, a Békéscsabai Jókai Színház igazgatójával.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










