Megrendezésre került a 39. Nemzetközi Sportgála és 24. Futógála, amelyen a békéscsabai versenyzők is szépen szerepeltek. Ezzel kapcsolatban beszélgetett tudósítónk Tóth Sándorral a Kopp Békéscsabai Atlétikai Club ügyvezető igazgatójával.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










