Lassan véget ér az idei szezon az 1912 Előre csapata számára. Hosszú és fárasztó volt a szezon a csapat számára, hiszen ennyi meccset nem sok idényben játszott le MB II-es csapat. Ezzel kapcsolatban volt stúdiónk vendége Boér Gábor vezetőedző.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!








