Ismét lezajlott a Memória Café és érdekes jogi témák kerültek kitárgyalásra. Ezzel kapcsolatban volt stúdiónk vendége Bátori Zsuzsa, a Békéscsabai Kistérségi Egyesített Szociális Központ vezetője.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!








