Békés Városi Szociális Szolgáltató Központ szervezésében tizenegyedik alkalommal került megrendezésre a Fuss a Nyárba szünidőköszöntő utcai futóverseny.
A program meg kívánja szólítani a kicsiket és a nagyokat is egyaránt a Jantyik utca Erzsébet ligeti részén, a Családsegítő Szolgálat előtti téren.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!








