Péntek délelőtt kigyulladt egy személyautó Békéscsabán az Orosházi úton – értesült hírportálunk.
Megkeresésünkre Szűcs Csaba tű. alezredes, a Békés Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság hivatalvezetője elmondta: a békéscsabai hivatásos tűzoltók egy gépjárműfecskendővel vonultak a helyszínre, ahol már lánggal égést nem tapasztaltak.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfiAz izzást és füstölést megszüntették, valamint a gépjármű áramtalanítását elvégezték. Személyi sérülés nem történt.
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










