A tűzoltók kihoztak egy embert az épületből.
Egy lakatlan épület egyik helyisége égett Békéscsabán, a Gyár utcában péntek este. A város hivatásos tűzoltói két vízsugárral oltották el a lángokat.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak előAz épület környékén hárman tartózkodtak, egyiküket az egységek hozták ki. A mentők mindhármukat megvizsgálták – tájékoztatott a katasztrófavédelem.
Kövessen minket Facebookon!
Követem!









