Magyar Péter: Egy jobb, működő ország felépítéséhez kérnek segítséget

Magyar Péter Fotó: Körös Hírcentrum

Ismét Békéscsabára érkezett Magyar Péter, a TISZA Párt elnöke a 80 nap Magyarország körül – Út a működő országhoz elnevezésű országjárása keretében. A csabai programra elkísérte Ruszin-Szendi Romulusz, a Tisza honvédelmi szaktanácsadója is.

Több mint két hete tart már az országjárás, Magyar Péter és csapata a 16. napon érkezett ismét Békéscsabára. Fáradtan, de nem csüggedve, mert hisznek a személyes találkozás és a párbeszéd fontosságában. Erőt ad, hogy bár digitális harcosok nélkül működnek, viszont már számos Tisza Szigettel, ahol a tagok nagy lelkesedéssel dolgoznak. Eseményről eseményre öröm látni az érdeklődőket.

Az egészséges táplálkozás ugyancsak szerepelt a felvetett témák között. Ezzel kapcsolatban kifejtette az elnök, hogy ezek a napok sajnos nem éppen az egészségmegőrzés jegyében telnek a számára. Nagyon hálás a kollégáinak, segítőinek, vendéglátóinak azért, mert próbálnak helyette is odafigyelni erre. Tudja, hogy a jóllétére neki személyesen ugyancsak nagyobb hangsúlyt kell fektetnie.

Végezetül azt üzente a csabaiaknak is, hogy segítsenek felépíteni egy működő és emberséges Magyarországot. A Tisza ezen munkálkodik, de tiszteletben tartják azt, ha valaki nem ért egyet az általuk képviselt eszmékkel. A Tisza-kormány azokat is képviselni fogja, akik nem rájuk szavaztak. Hangsúlyozta, hogy a jövőben jobb lesz itthon maradni, mint külföldre menni, azon fognak dolgozni, hogy a fiatalok választhassák Békés vármegyét a leendő családjuk számára.

Fotó: Körös Hírcentrum
Fotó: Körös Hírcentrum
Fotó: Körös Hírcentrum